Kurty - léto

Letní sezona - hraní na venkovních kurtech


K dispozici je každý den šest antukových kurtů. Instrukce pro návštěvníky tenisového klubu jsou na info tabuli uvnitř areálu. V dopoledních hodinách pracovních dnů je návštěva areálu možná pouze po dohodě se správcem (nečlenové klubu).

Sazba za hraní pro hosty areálu je jednotná ve výši 240 Kč/hod. na jeden kurt. Pro hraní hosta se členem tenisového klubu platí poloviční sazba. Úhrada je možná v hotovosti správci klubu, nebo bankovním převodem.

Členové tenisového klubu TJ Sparta Kutná Hora hrají na otevřených venkovních kurtech zdarma. Za pronájem skříněk v pánské nebo dámské šatně platí členové 100 Kč/rok.

Rezervace kurtu se v letní sezoně neprovádějí. Aktuální dostupnost lze ověřit online na kamerách areálu. V případě naplnění kapacity kurtů, kdy v areálu čekají na uvolnění kurtu další členové tenisového klubu, platí pro všechny hráče omezení maximální doby hraní na 1,5 hodiny.

Děti a mládež do 18 let mají přednostně rezervovány kurty pro tréninkové hodiny. Přesný rozpis bude upřesněn po dohodě s trenéry.

Použití venkovního asfaltového kurtu a cvičné stěny je pro všechny návštěvníky areálu zdarma.


Zimní sezona – hraní v nafukovací dvojhale


Zimní halová sezona začíná termínem otevření haly a končí 11.4.2021.

K dispozici jsou každý den v době od 9:30 do 21:30 dva antukové kurty v čtyřplášťové nafukovací dvojhale. Hraje se v pevně stanovených časových úsecích (jednotkách) v délce hraní 90 minut (včetně zametení kurtu). Ceny hracích jednotek spadají do tří pásem, podle následujícího schématu.

Ceník 2017/18

Halu je možné si pronajmout na jednotlivá hraní, nebo na celou sezónu. Sezónní předplatné je cenově zvýhodněno oproti jednorázovému hraní. Další výhodou sezónní rezervace je, že díky ní máte přednostně zarezervován kurt ve Vámi zvoleném termínu po celou dobu.

Pokud dáváte přednost pouze občasnému hraní, je možné objednávat hraní jednorázově, dle aktuálně volných termínů. I v tomto případě můžete dosáhnout na cenové zvýhodnění tím, že jednorázově zakoupíte kredit na více hraní v hodnotě 5.000,- Kč (sazby na kredit – 360 Kč / 410 Kč / 500 Kč pro jednotlivá cenová pásma). Úhrada je možná v hotovosti, nebo bankovním převodem.

© Copyright 2017 - Tělovýchovná jednota SPARTA Kutná Hora. Autorská práva řízena dle zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském § 30.